DUYURU: ÜYELİK HEDİYE ÇEKİ KAMPANYAMIZ 9 MAYIS 2018 TARİHİ İTİBARİYLE SONA ERMİŞTİR
 
9 Mayıs 2018 'de son bulan Yeni Üyelikte Sunduğumuz Hediye Çeki Kampanyamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.  9 Mayıs 2018 'e kadar üye olup para puanlarını hediye çekine dönüştürmemiş müşterilerimiz para puanlarını hediye çekine dönüştürüp İndirimli ve Kampanyalı Ürünler hariç, 600 TL ve üzeri alışverişlerinde kullanmaya devam edebileceklerdir. Yine para puanını hediye çekine dönüştürüp 1 ay kullanım süresi bulunan müşterilerimiz hediye çeklerini  İndirimli ve Kampanyalı Ürünler hariç,600 TL ve üzeri alışverişlerinde kullanabileceklerdir.  Bu şekilde kullanım hakkı olan müşterilerimiz alttaki adımları izleyerek Hediye Çeki Kullanımına devam edebileceklerdir.
Güven Asa Zeytinyağları Para Puan ve Hediye Çeki Kullanımı
 
İndirimli ve Kampanyalı Ürünlerimizde Hediye Çeki Kullanımı Geçerli Değildir.
 
 
 
 
Kullanım Süresi ve Hediye Çekinizi Kullanabileceğiniz Alışveriş Tutarı
 
Sitemize üye olarak kazandığınız Para Puanınızı Hediye Çekine dönüştürmeniz gerekmektedir. dönüştürdüğünüz zaman 1 (bir) ay içinde kullanmanız gerekmektedir.  1 (bir) ay içinde kullanılmayan Hediye Çekiniz sistem tarafından otomatik olarak silinecektir. Hediye Çekine dönüştürmediğiniz Para Puanlarınız hesabınızda kalacaktır. Sitemizde Hediye Çeki kullanımı 600 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. 

 

Para Puanını Hediye Çekine Dönüştürme
 
Kazandığınız PARA PUANINIZI HEDİYE ÇEKİ olarak alışverişinizde kullanabilmeniz için HESABIM -> PARA PUANLARIM menüsünden HEDİYE ÇEKİNE dönüştürmelisiniz. Kaç TL değerinde kupon oluşturulsun penceresine 20 yazıp HEDİYE ÇEKİ OLUŞTURA tıklamalısınız. HEDİYE ÇEKİNİZİ oluşturduktan sonra SEPETTE ÖDEME kısmında HEDİYE ÇEKLERİ penceresinden çekinizi seçip toplam bakiyeden düşüp bu şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.