Yorumlarımız
Vasip Şahin / İSTANBUL VALİSİ
Sayın Turgut Gencal, zeytine ve zeytinyağına olan tutkunuz sizi amatör bir ruhla zeytin bahçeleri dikmeye ve özenle yetiştirdiğiniz zeytinleri işleyerek kaliteli zeytinyağlarının üretildiği tesisler kurmaya getirdi. Yetiştirici ve üretici olarak işinizi aşk ile yaptığınızı biliyorum. Sevgiyle yapılan her işin sonu hayra ve başarıya çıkar. İnsanın hayatını sürdürmesinin esası olan gıda işi bir zaman önemsememiş ise de, artık gıdanın önemi anlaşılmıştır

Zeytin ve zeytinyağı tarih boyunca bölgemizde ve dünyada en çok tüketilen temel gıdalardan biridir. Siz de bu stratejik sektörde yerinizi aldınız.  Zeytinyağı üretiminde kısa zamanda sıçrama yapacağınıza ve zeytinyağı ve gıda sektöründe önemli bir şirken haline geleceğinize eminim. Emek ve göz nuru imal edip lezzetini tamam için benimle paylaşma nezaketini gösterdiğiniz zeytinyağı gönderinize teşekkür ederim. İşlerinizin bereketli ve başarılı olmasını temenni ederim
Vasip Şahin / İSTANBUL VALİSİ
Sayın Turgut Gencal, Güven Asa Zeytinyağı Fabrika'nızın açılış törenine ait davetinize teşekkür ederim. Halkımıza sunduğunuz hizmet kalitesindeki başarınızın artarak devam etmesi temennisiyle, açılışın hayırlı olmasını diler, törene katılan tüm davetlileri sevgi ve selamlarımı sunarım. 
Nehir AYDIN / (E.) TUĞGENERAL TSK GÜÇLENDİRME VAKFI İST. BÖL. TEMSİLCİSİ
Güven ASA, Turgut GENCAL beyin TSK Güçlendirme Vakfı'na yapmış olduğu nakit bağışından dolayı kendisine madalya ve beraatını takdim etmek için Balıkesir/ Gömeç'e gittiğimde zeytinyağı fabrikasını gezdirdiler. Şimdiye kadar buna benzer birçok tesisi gezdim ve bilgi aldım ama burada gördüğüm donanım, teknoloji ve hijyen tek kelime ile harika. Ege bölgesinin altın'ı sayılan zeytini bu şekilde işleyerek memleketin hizmetine zeytinyağı olarak sunan Turgut beye minnettarız. Hem güzel bir tesisi kurmuş hem de gönlünü bu işe vermiş. Başarılarının devamını dilerim.
Nadir Güllü / KARAKÖY GÜLLÜOĞLU BAKLAVALARI
Doğal lezzet ve sağlık kaynağı olan Güven Asa Zeytinyağınız, tüm yemek ve salatalarımda beğeniyle kullanmaktayım.Binbir emek ve itinayla ürünlerinizle kurulan sofraların bereketinin daim olmasını dilerim.
Abdullah Korun / HACI ABDULLAH LOKANTALARI
Uzun süredir kullandığımız ve memnun kaldığımız Güven Asa Zeytinyağları her lokantamızda ve müessesemizde kullanmaya devam edeceğiz. Güven Asa ismi gibi güven, kalite ve lezzetli zeytinyağları üretiyor. Başarılarınızın devamı diliyoruz.
Sahan Restaurant
Güven Asa Zeytinyağları müşterimilerimiz tarafından çok beğenildi. Müşterilerimiz tarafından olumlu yorumlar yapılmaktadır. Her geçen gün daha ileriye gitmeniz ümidiyle. İyi çalışmalar diliyoruz.
Ömer Faruk Kaya / KÖŞKEROĞLU BAKLAVALARI
53 yaşında birisi olarak bu zamana kadar yediğim tattığın en mükemmel zeytinyağı Güven Asa oldu. Bu mübarek yağı tatmam ve denemem Cenab-ı Hak'dan bana kısmet oldu Allah herkezede nasip eder. Yapanlardan üretelerden ve emeği geçenlerden Allah razı olsun...
Vahdettin İde / GRAND CEVAHİR OTEL
Grand Cevahir Otel olarak Güven Asa markalı zeytinyağı kullanılmaktayız.. Gerek satıcı firma gerek zeytinyağı kalitesinde sonra derece memun olduğumuzu belirtmek isteriz. Güven Asa olarak her zaman daha iyi hizmet ve kaliteyi sunacaklarını kanısındayım. Başarılar dilerim. 
Dr. Tanju Sürmeli
Güven Asa Naturel Sızma Zeytinyağınızı hem evimde hemde pisikiyatri kliniğimizin çalışanlarına, hastalarına ve etrafımızdaki çok saygın iş merkezlerine hizmet eden Marmaris Büfe ve Lokantasında kullanıyoruz.Zeytinyağınız ipeksi yumuşaklığı ile zeytinin saf güzelliğini ortaya çıkarıyor. Ülkemize böyle güzel bir ürünü kazandırdığınız için teşekkür ederiz.
İbrahim Bozanoğlu / HACI BOZAN OĞULLARI
"Zeytinyağını yiyiniz ve sürününüz, çünkü o mübarek bir ağacın ürünüdür." hadisi şerifinde de kutsiyetine işaret edilen zeytin ve zeytinyağını soframıza, mutfağımıza ancak sizin gibi bu kutsiyetin farkında olan, ona bu hürmeti gösteren insanlar sunabilirdi. Siz Güven Asa firması olarak bunu hakkıyla başarmışsınız. Evimde ve lokantamda güvenle, huzurla kullandığım zeytinyağınızı müşterilerimede heyecanla tavsiye ediyorum.
Sabah Gazetesi / Cem EKE
Turgut bey , jestiniz için teşekkür ederiz, erken hasat soğuk sıkım zeytinyağınızı eşim ile birlikte kullandık ve çok beğendik. Zeytinyağı tüketimimiz çok sık değildi ama önerileriniz doğrultusunda daha fazla özen göstermeye başladık. Oldukça keyifli ve sağlıklı bir ürün ayrıca damakta harika bir tat bırakıyor, her ortamda markanızı güvenle dile getirdiğimi bilmenizi isterim. Teşekkür ederiz
Dr. Mehmet Nezih Erdem / ERDEM HOLDİNG A.Ş
Güven Asa Erken Hasat Soğuk Sıkım Naturel Sızma Zeytinyağını ailece evimizde ve iş yerimizde kullanmaktayız. Kalite olarak Türkiye'in en iyi zeytinyağı statüsünde diyebilirim. Memnuniyetimizi beyan eder güzelliklerin devamı dileriz.
Cahit TURHAN / ESKİ KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRÜ
Teşekkürler... Lezzeti çok güzel. Kalitesi bozulmazsa bir dünya markası sahibi olabilir.
Zülal Gamgam / GAMGAM GIDA SANAYİİ VE TİC A.Ş.
Öncelikle nazik jestiniz ve ülkemize kazandırdığınız nadide bir ürün olan GÜVEN ASA markalı " 26 derecede soğuk sıkım ve erken hasat natural sızma zeytinyağı" ile birlikte diğer tüm ürünleriniz için sizlere teşekkür ederiz. Zeytinyağı bir " kültür " ürünüdür. Tarih kokar , sağlık kokar , huzur verir. Yaratanın bizlere sunduğu vazgeçilmez nimetlerdendir. GÜVEN ASA isminizle uyumlu " güvenilir "üretilmiş ve herkese rahatlıkla önereceğimiz NEFİS bir YAĞ... Teşekkürlerimizle...Saygılar
İsmail TÜRÜT / SANATÇI
Bu güne kadar tatdığım yağların içerisinde, en güvenilir, en lezzetli , en kaliteli yağı yiyorum, hemde bandıra bandıra zevkle. Herkese öneriyorum, Saygılarımla. İsmail Türüt
Salih COŞAR / İnönü Üniversitesi Spor Müdürü / Taekwondo Poomse eski Teknik Direktörü / Uluslar Arası Taekwondo Hakemi
Güven Asa markasıyla ülkemiz insanlarının gönlünü kazanıp hayırlara vesile olduğunuz için müteşekkiriz. Ürünlerinizi Malatya 'da kullanıyoruz. Dostlara, zeytinyağının maddi ve manevi yönlerini anlatıyor, gerçek ürünlerden biri olan Güven Asa' yı da tavsiye ediyoruz. 2003 Yılında Gelibolu 'ya dünür olduktan sonra zeytinyağı tüketimimiz %200 ve daha fazla arttı. Altı yıla yakın ki Sizlerin ürünlerinden Erken Hasat Naturel yağı kullanıyoruz. Her gece ve sabahında bir yemek kaşığı, içmeye gayret ediyorum. Kolestrol kalmadı , zindeliğini kesin hissediyorum. Allah Razı Olsun. İşinizin ve ailenizin başında nice başarılı yıllarınız olsun. Çalışanlarınızın da ellerine sağlık. Allaha Emanet Olun.
Kazım Şimşek / HALK GYO A.Ş
Göndermiş olduğunuz zeytinyağını kullandım ve çok beğendiğimi dile getirmek isterim. Oldukca hafif ve damakda güzel bir tat bırakıyor. Çevreme ve dostlarıma tavsiye edeceğim bir marka ve kalitedir.