Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı ile Ödeme

İnternet üzerinden alışverişlerinizde Visa, Mastercard kredi kartı veya kredi kartlarına bağlı sanal kartlar ile ödeme yapabilirsiniz. Sitemizden 3D desteklemeyen kredi kartı ve diğer sanal kartlar ile alışveriş yapılamamaktadır.

3D Secure desteklemeyen kartlarınızı bankanızla iletişime geçerek açtırabilir yada Havale - Eft seçeneklerini tercih edebilirsiniz. 

Sitemizden alışveriş tutarınızın ödemesi için, guvenasazeytinyagi.com sitesinden, RapidSSL 256 bit sertifikası ile şifrelenmiş olan, sanalpos ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayede kredi kartı bilgilerinin girişi sadece banka sanal pos ekranı üzerinde gerçekleşir. Alışverişin son adımında devreye giren bu sistem, kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra sizi bankanızın 3D Güvenlik Sayfası'na yönlendirir. Bankanızın 3D ekranında cep telefonunuza gelen şifre bilgilerini girdikten sonra işleminiz onaylanacaktır.

İşlemin onaylanmaması durumunda ekranda göreceğiniz hata kodunu kredi kartınızın bağlı olduğu bankaya iletebilirsiniz. Eğer 3D Secure şifreniz yok ise, yönlendirmeler sayesinde birkaç dakika içinde alabilirsiniz.

GarantiPay İle Ödeme

Sitemiz üzerinden alacağınız her ürün için GarantiPay ile güvenli şekilde ödeme yapabilirsiniz. GarantiPay Garanti Bankası'na ait olan Bonus Kart ile güvenli ve kolay bir ödeme sistemidir.

GarantiPay'ı kullanmak isteyen Bonus Kart müşterilerimiz Bonus Flaş linkinden uygulamayı indirmeleri gerekmektedir.

Havele & EFT ile Ödeme

Sitemiz üzerinden alacağınız her ürün için Havale - Eft yapabilirsiniz. Havale ve Eft yaptıkdan sonra hesabım bölümünde yer alan Havale Bildirim Formunu doldurmanız gerekmektedir. Gün içerisinde saat 14:00'a kadar yapacağınız ödemeler sonrasında ürününüz aynı gün hazırlanıp kargolanır. 

Siparişlerinizin hızlı bir şekilde hazırlanması için Havale Bildirim Formu'nu doldurmanızı rica ederiz. 

Havale ve Eft için hesap numalaramıza Hesap Numaralarımız linkinden ulaşabilirsiniz.

Mail Order Ödeme

Sitemizden ve firmamızdan yapacağınız alışverişlerde güvenli olarak Mail Order yapabilirsiniz. Mail Order ile ödeme yapmak için Mail Order Formu'nu doldurup firmamıza ait olan 0 216 640 07 85 numaraya fax göndermeniz gerekmektedir.Mail Order güvenliği hakkında bilgi almak için Gizlilik ve Güvenlik linkini tıklayabilirsiniz. Mail Order Formu indirmek için tıklayınız.