5 L Soğuk Sıkım Zeytinyağı Kampanyası (157.01.02.0008)

Marka : GÜVENASA

Kampanyamız 13 Eylül 2019 'da sona ermiştir. Bizleri tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Kampanyamızda Neler Var 

1 adet 5 L Erken Hasat Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı

1 adet 1 Kg Yeşil Çizik Zeytin (Net: 1000 g - Süzme: 600 g) - Ücretsiz

1 adet 200 g Zeytinyağı Sabunu - Ücretsiz

Not: Kampanyamız dahilindeki yeşil zeytin ürünümüz kargo taşıma problemlerinden dolayı pet ambalajda gönderilecektir. İstanbul, Gömeç, Artur ve Edremit'te ki satış şubelerimizde kampanyamızdaki yeşil zeytin ürünümüz ürün görselindeki gibi cam kavanoz olarak verilecektir.


Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo

 

Ayvalık, Gömeç, Pelitköy, Karaağaç yamaç bahçelerinden tamamen ERKEN HASAT ve elek üstü en iyi seçme zeytinlerden 26 DERECEDE SOĞUK SIKIM yöntemiyle en son teknolojiyi kullanarak elde ettiğimiz zeytinyağımız hiç hava alamadan paslanmaz çelik tanklarımıza konmaktadır. Bu güzelliği mutlak tatmalısınız. Yumurtada, kızartmada, börekte, pilavda tüm hamur işlerinde, baklavada, balıkta ve her türlü yemeklerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Sıcak ve soğuk tüm yemeklerinizde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ve çok memnun kalacağınız zeytinyağımız sizlere hem lezzet hem şifa kaynağıdır.

Tam olgunlaşmadan dalından koparılan yeşil renkteki zeytinlerin çift yıkama yapılıp sıkılmasından elde edilen sızma zeytinyağıdır. Bu üretim şeklindeki yağda zeytin meyvesindeki tat, aroma, koku ve vitaminler daha keskin hissedilir. Özellikle salatalar ve soğuk lezzetlerde ayrıca tüm sıcak ve soğuk yemeklerinizde gönül rahatliği ile kullanabilirsiniz. Erken Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı üretiminde ortalama 7-8 kilo zeytinden 1 kilo zeytinyağı elde edilir. 

Asit oranı:           Max.%0,8
Aroma:                Yoğun Zeytin Aromalı
Renk:                  Yeşilimsi
Hasat Zamanı:    Ekim 15 ile Kasım 15 arası
Sıkım Zamanı:    Toplandıktan hemen sonra
Bölge:                 Ayvalık, Gömeç, Edremit, Burhaniye