Güven Asa Zeytinyağları Hediye Çeki Kullanımı

Sitemize üye olurken 20 TL değerinde HEDİYE ÇEKİ kazanabilmek için Normal Üyelik yapmanız gerekmektedir. Sosyal medya hesaplarınızdan veya üyeliksiz alışverişle kullanımlarınızda HEDİYE ÇEKİ PUANI kazanamazsınız.
 
Kullanım Süresi ve Hediye Çekinizi Kullanabileceğiniz Alışveriş Tutarı

Sitemize üye olarak kazandığınız Para Puanınızın kullanım zamanı üye olduğunuz tarihten itibaren 1 (bir) aydır.1 (bir) ay içinde kullanılmayan Para Puanlar sistem tarafından otomatik olarak silinecektir. Sitemize üye olarak kazandığınız Para Puanınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. 100 TL alışverişinizde 50 TL ücretsiz kargo sınırını geçtiğiniz için KARGO ÜCRETİ de ödemeyeceksiniz.

 

Hediye Çekinizi Kullanmak İçin

Kazandığınız HEDİYE ÇEKİNİ alışverişinizde kullanabilmeniz için HESABIM -> PARA PUANLARIM menüsünden Hediye Çeki olarak oluşturmalısınız. Kaç TL değerinde kupon oluşturulsun penceresine 20 yazıp Hediye Çeki Oluştur'a tıklamalısınız. HEDİYE ÇEKİNİZİ oluşturduktan sonra SEPETTE ÖDEME kısmında HEDİYE ÇEKLERİ penceresinden ekleyip toplam bakiyeden düşüp bu şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.